Hakkımızda

Projelerinizde çözüm ortağınız olmaya hazır

Hakkımızda

TÜRKTEM farklı alanlardaki bilgi birikimi ve yatırımları ile uluslararası global rekabeti ve müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

TÜRKTEM; insan ilişkilerini ve güven faktörlerini temel alarak, farklı sektörlerdeki tecrübelerini derleyerek Türkiye’de ve Dünya’da birçok sektörde faaliyetlerde bulunmak adına 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.

TÜRKTEM farklı alanlardaki bilgi birikimi ve yatırımları ile uluslararası global rekabeti ve müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

Fabrikamız 10 bin m² lik kapalı tesisi ile Türkiye’de ve Dünya’da başta talaşlı imalat ve kaynaklı imalat olmak üzere makine ve makine ekipmanları, yapısal çelik, hangar kapısı, enerji, hizmet, tesis yönetimi ve catering sektörlerinde faaliyet göstermekte olan TÜRKTEM yatırıma uygun gördüğü ve şirketlerinde geliştirdiği başarılı ve yenilikçi projeleriyle kalite ve sonuç odaklı yaklaşımıyla faaliyet gösterirken topluma ve ekonomiye değer katmaktadır.

Kurucularımız, çocukluğundan bu yana hayal gücü ve başarıya olan inançlarıyla çalışmış, farklı girişimcilik özellikleri ve geleceği şekillendiren vizyonları ile ülkemizin ve Dünya’nın önde gelen kurum ve kuruluşları ile çalışmayı hedef almışlardır.

misyonumuz

Sürekli iyileştirme faaliyetleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için beklentilerinin üzerinde mal ve hizmet üretmek, çalışanlarımız ve diğer tüm paydaşlarımız için verimli, güvenilir, işbirlikçi ve yenilikçiliğe açık bir iş ortamı yaratmak, faaliyet gösterdiğimiz coğrafi bölgelerin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak